SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
HERRAR DIV.2
FC Helsingborg
Herrar
HERRAR SSL.
HERRAR DIV.2
HERRAR DIV.4
HERRAR JAS
SOFIERO
Damer
DAMER DIV.3
DAMER JAS
Flickor
FLICKOR 10/11
FLICKOR 12/13
FLICKOR 14/15
FLICKOR 16/17
Pojkar
HJ18/P07
POJKAR 08/09
POJKAR 10
POJKAR 11
POJKAR 12/13
POJKAR 14 BLÅ
POJKAR 14 SVART
POJKAR 15
POJKAR 16 (Laröd))
POJKAR 16 (Rydebäck)
POJKAR 16 (Ramlösa)
Lek/Skola
MÅLVAKTSSKOLA
INNEBANDYLEK BLÅ
INNEBANDYLEK SVART
INNEBANDYLEK VIT
Parasport
PARASTARS SENIOR
PARASTRARS UNGDOM
Motion
VETERAN LARÖD
DAMER MOTION
Cuper/Camper
FCH CUP 2024
GET READY 2024
Företagscup
Sportlovscamp
Gamla lag
F01/02
F03/04
FLICKOR 06/07
F07/09
P98/99
P00
P01
P02
P03
P04-1
P04-2
P04
P05 Blå
P06 Blå
P06-Laröd
P06 Svart
POJKAR 07
P07 Svart
P07-Nicolai
P07 Vit
P08 Blå
P09 Blå
Dalhemsskolan
FC Welcome
P05 Svart
Domare
P13
Dam U
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
FC Helsingborg
Herrar
HERRAR SSL.
HERRAR DIV.2
HERRAR DIV.4
HERRAR JAS
SOFIERO
Damer
DAMER DIV.3
DAMER JAS
Flickor
FLICKOR 10/11
FLICKOR 12/13
FLICKOR 14/15
FLICKOR 16/17
Pojkar
HJ18/P07
POJKAR 08/09
POJKAR 10
POJKAR 11
POJKAR 12/13
POJKAR 14 BLÅ
POJKAR 14 SVART
POJKAR 15
POJKAR 16 (Laröd))
POJKAR 16 (Rydebäck)
POJKAR 16 (Ramlösa)
Lek/Skola
MÅLVAKTSSKOLA
INNEBANDYLEK BLÅ
INNEBANDYLEK SVART
INNEBANDYLEK VIT
Parasport
PARASTARS SENIOR
PARASTRARS UNGDOM
Motion
VETERAN LARÖD
DAMER MOTION
Cuper/Camper
FCH CUP 2024
GET READY 2024
Företagscup
Sportlovscamp
Gamla lag
F01/02
F03/04
FLICKOR 06/07
F07/09
P98/99
P00
P01
P02
P03
P04-1
P04-2
P04
P05 Blå
P06 Blå
P06-Laröd
P06 Svart
POJKAR 07
P07 Svart
P07-Nicolai
P07 Vit
P08 Blå
P09 Blå
Dalhemsskolan
FC Welcome
P05 Svart
Domare
P13
Dam U
FC HELSINGBORG
GLÄDJE-GEMENSKAP-UTVECKLIG
HERRAR DIV.2
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Dokument
Kontakt
Matcher
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Dokument
Kontakt
Matcher
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Herrar Div 2 Skåne
2023/24: Skånemästerskapen Herrar Grupp A3
2022/23: Herrar Div 2 Skåne
2021/22: Herrar Div 2 Skåne
2021/22: Skånemästerskapen Herrar Grupp 1
2020/21: Herrar Div 2 Skåne
2019/20: Herrar Div 2 Skåne
2018/19: Herrar Div 2 Skåne
2018/19: Skånemästerskapen Herrar Grupp 1
2018/19: SSL match
2017/18: Herrar Div 2 Skåne
2017/18: Juniorallsvenskan K Herr
2016/17: Herrar Div 2 Skåne
2016/17: Juniorallsvenskan K Herr
2016/17: Pantamera Herrjunior 18 (HJ98)
JUNI 2023
03
13:00
lör
13:00
Idrottens Hus A
FC Helsingborg
- Vanlöse
-
AUGUSTI 2023
12
09:15
lör
09:15
Idrottens Hus A
FC Helsingborg
- Malmhaug
-
18
20:00
fre
20:00
Skurups Sparbank Arena
Skurups IBK A -
FBC Helsingborg
5 - 5
SEPTEMBER 2023
09
14:30
lör
14:30
Mariahallen
FBC Helsingborg
- Willands IBK
6 - 3
10
18:00
sön
18:00
Helsingborg Arena
Röke -
FC Helsingborg
-
16
13:00
lör
13:00
Sallerupshallen
Eslövs IBF -
FBC Helsingborg
7 - 7
23
15:00
lör
15:00
Slättängshallen
Lomma FBC -
FBC Helsingborg A
2 - 11
29
20:00
fre
20:00
Mariahallen
FBC Helsingborg A
- IBK Lund A
3 - 4
OKTOBER 2023
06
20:00
fre
20:00
Kungsgårdshallen
FBC Engelholm A -
FBC Helsingborg A
6 - 7
13
20:00
fre
20:00
Helsingborg Arena B
FBC Helsingborg A
- Lönsboda IBK
6 - 4
20
20:00
fre
20:00
Eslövshallen A
Eslövs IBF A -
FBC Helsingborg A
4 - 8
25
20:15
ons
20:15
Helsingborg Arena B
FBC Helsingborg A
- IBK Landskrona
6 - 2
NOVEMBER 2023
08
20:10
ons
20:10
Västergårdshallen
FC Helsingborg
- IBK Lund
-
12
19:00
sön
19:00
Qpoolen
Röke IBK -
FBC Helsingborg A
3 - 5
17
20:00
fre
20:00
Helsingborg Arena B
FBC Helsingborg A
- Höllvikens IBF B
14 - 5
23
19:30
tor
19:30
Bjärehovhallen
Bjärreds IBK -
FBC Helsingborg A
11 - 7
DECEMBER 2023
02
15:15
lör
15:15
Söderslättshallen B
Palmstaden IK A -
FBC Helsingborg A
8 - 4
08
20:00
fre
20:00
Helsingborg Arena B
FBC Helsingborg A
- Skurups IBK
6 - 6
15
20:00
fre
20:00
Helsingborg Arena B
FBC Helsingborg A
- Lomma FBC
5 - 4
JANUARI 2024
12
19:30
fre
19:30
Lerbäckshallen A
IBK Lund A -
FBC Helsingborg A
11 - 6
20
15:00
lör
15:00
Lönsboda Sporthall
Lönsboda IBK -
FBC Helsingborg A
3 - 11
26
20:00
fre
20:00
Helsingborg Arena B
FBC Helsingborg A
- Eslövs IBF A
13 - 6
31
20:15
ons
20:15
Helsingborg Arena B
FBC Helsingborg A
- FBC Engelholm A
4 - 5
FEBRUARI 2024
04
13:00
sön
13:00
Landskrona Idrottshall
IBK Landskrona -
FBC Helsingborg A
11 - 12
09
20:15
fre
20:15
Västergårdshallen
FBC Helsingborg A
- Röke IBK
7 - 4
13
20:00
tis
20:00
Halörhallen
Höllvikens IBF B -
FBC Helsingborg A
6 - 7
MARS 2024
01
20:00
fre
20:00
Helsingborg Arena B
FBC Helsingborg A
- Bjärreds IBK
7 - 6
08
20:00
fre
20:00
Västergårdshallen
FBC Helsingborg A
- Palmstaden IK A
9 - 4
17
15:00
sön
15:00
Skurups Sparbank Arena
Skurups IBK -
FBC Helsingborg A
11 - 4